Zajmowaliśmy się IP Box
zanim to stało się modne

Zajmowaliśmy się IP Box
zanim to stało się modne

MyAdvice to kancelaria prawno-podatkowa, która zdobyła uznanie wielu firm z branży nowych technologii i umacnia swoją pozycję eksperta na rynku usług doradczych w zakresie IP Box. Artykuły tematyczne naszych prawników publikowane są w prasie fachowej oraz prestiżowych periodykach.

Artykuły o IP Box
Publikacje IP Box

Pierwszy wniosek o wydanie interpretacji indywidualnej przygotowaliśmy zaledwie kilka dni po wejściu w życie przepisów regulujących ulgę IP Box. Projekt sfinalizowaliśmy w maju 2019 roku, uzyskując zwrot podatku dla wspólników niewielkiego software house-u. Dziś mamy na swoim koncie już kilkanaście złożonych projektów, ponad 300 pozytywnie rozpatrzonych wniosków dla samozatrudnionych programistów i obsługujemy światowych liderów innowacyjności, takich jak Digital Core Design. Prowadzimy również szkolenia dla absolwentów Politechniki Łódzkiej, wkraczających do branży IT.

Klient
Klient
Klient
Klient

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce forum dla programistów, służące wymianie wiedzy oraz doświadczeń związanych z IP Box. Czynny udział w dyskusjach pozwala nam na bieżąco diagnozować problemy, z którymi stykają się potencjalni beneficjenci ulgi. To daje nam szerszą pespektywę i przekłada się na wypracowanie optymalnego modelu współpracy ze specjalistami IT.  

Grupa IP Box